Drzwi są wizytówką całego domu oraz jednym z jego kluczowych mebli, nadających smak i styl. Właściwie zaprojektowane i dopasowane do podłogi, koloru ścian oraz mebli potrafią nadać wnętrzu pożądany charakter. Ich wzór i kolor podkreśla styl budynku oraz jego właściciela. Ciekawie wykonane potrafią przyciągnąć uwagę i podnieść prestiż domu. Nie mniej ważne są walory użytkowe drzwi. Chronią one prywatność oraz dają poczucie bezpieczeństwa, zabezpieczają przed zimnem, deszczem oraz hałasem.
Firma Talent oferuje zarówno drzwi w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym. Łączy je trwały i sprawdzony materiał – prawdziwe drewno (dąb, meranti oraz sosna, a na indywidualne zamówienia buk i olcha) oraz ręczne, solidne wykonanie z dbałością o każdy detal. Nasze drewniane drzwi cechuje wysoka izolacyjność akustyczna oraz trwałość i odporność na zarysowania. Jednocześnie dbamy o funkcjonalność i niezawodność rozwiązań technicznych.
Nie ograniczamy się do standardowych wzorów, chętnie realizujemy indywidualne konstrukcje – zaproponowane przez Klienta i wspólnie z nim przeniesione w gotowy wyrób. Nasza oferta to drzwi rozwierne, wahadłowe, przesuwne oraz harmonijkowe. Nie ograniczają nas kształty i kolory. Wykonujemy zabudowy całych pomieszczeń, gdzie drewniana zabudowa potrafi zastąpić betonową ścianę i nadać wnętrzu niepowtarzalny klimat.